Вітаємо команду кафедри ПЗ з гарними результатами в фіналі ІТ-UNIVERSE

2 місце посіла команда Костянтина Левицького (гр. 3 ПІ-19 б), Данила Целіша (гр. 3 ПІ-19 б), Василя Слушного (гр. 3 ПІ-19 б) і Руслана Примчука (гр. 3 ПІ-19 б), науковий керівник – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко;

2 місце посіла команда Олександра Івахи (гр. 4 ПІ-20 б), Михайла Мельничука (гр. 4 ПІ-20 б), Владислава Лісника (гр. 2 ПІ-20 б) і Дмитра Григоренка (гр. 4 ПІ-20 б), науковий керівник – доцент кафедри програмного забезпечення Оксана Романюк.

• у конкурсі «Вирішення практичних задач із застосуванням штучного інтелекту» призерами стали 2 команди студентів ФІТКІ:

3 місце посіла команда Деніса Лейбака (гр. 3 ПІ-20 б), Назара Бірюка (гр. 3 ПІ-20 б), Олександра Лозана (гр. 3 ПІ-20 б) і Владислава Рудковського (гр.4 ПІ-20 б), науковий керівник – доцент кафедри програмного забезпечення Олена Коваленко

Подяка всім учасникам і фіналістам! Ви представили свої практичні здобутки професійному журі - представникам Співтовариства ІТ-директорів, директорам і фахівціям ІТ-фірм України! Внесли величсезний вклад в 1 Місце в загальному заліку нашого Університету!

ptycontent

опублік. Коваленко Олена Олексіївна