Інтеграція електронних ресурсів ВНТУ динамічно триває! Вже сьогодні у власному репозиторії (Мій репозиторій) ви можете побачити свої праці, що опубліковані в репозиторії університету. Реекспорт публікацій загального репозиторію у власні репозиторії викладачів системи JetIQ VNTU здійснено! Тепер викладачі можуть використовувати опубліковані праці в навчальному процесі, швидко і просто підключаючи їх до навігаторів дисциплін. Якщо необхідно опублікувати свої праці в загальному репозиторії ВНТУ, то алгоритм публікації значно спростився і може бути реалізований через викладацьку системи ( закладка - мій репозиторій). Викладачу необхідно заповнити форму ( в закладці наукові праці - всі мета дані від назв, ключових слів до анотацій - бажано українською та англійською мовами), завантажити файл та натиснути жовту стрілочку і... - ваші праці побачить адміністратор університетського репозиторію - перевірить заповненість всіх форм та опублікує в загальному репозиторію. Як тільки це відбудеться - напроти вашої праці буде висвітлено позначку у вигляді маленької книжечки.
Велика подяка головному рушію розвитку системи Євгену Анатолійовичу Паламарчуку та студенту спеціальності ПІ Маліничу Іллі. Чекаємо результатів тестування роботи цього модуля, раціональних пропозицій. Запрошуємо студентів та викладачів до співпраці в процесах розвитку системи JetIQ VNTU та інтеграції всіх електронних ресурсів університету.

опублік. Коваленко Олена Олексіївна