Запрацював Google Apps for Universities:
Проведено ряд консультацій з 6 різними співробітниками Google (Carlos, Nicolina, David, Rene, Simon, Frank) щодо одержання ліцензії Google Apps for Universities, запуску і налаштування серверних програм JetIQ з Google Apps. Подяка гарній службі підтримки Google.
Перенесені всі облікові записи електронної пошти зі старого проекту на Google Apps (808 користувачів).
Наразі все налаштовано і працює, як і планувалось, а саме:
Користувач може потрапляти до своєї електронної пошти просто через кабінет
Або користуватись звичайним входом через Google.
Або користуватись будь-якою поштовою програмою (Thunderbird, Outlook ...)
Самостійно створювати собі обліковий запис на Google в момент ініціалізації свого кабінету.
Користуватись всіма ресурсами облікового запису на Google (пошта, Google Docs, Drive та багато іншого. Всього 18 служб)
При написанні Google-листа буде автоматично показуватись список всіх користувачів сервісу ВНТУ
При вході в персональний кабінет в разі надходження нової пошти, користувач отримує про це повідомлення.

опублік. Паламарчук Євген Анатолійович