IT-Universe-2021 закінчилась. Щиро дякуємо організаторам, викладачам та студентам. ВНТУ зайняв друге місце за сумою призових місць за різними конкурсами. Дякуємо деканату Светлана Кирилащук; Наталя Бабюк та ректорату Виктор Биличенко; Володимир Грабко за підтримку студентів, що поїхали на Олімпіаду, яких гостинно зустріли в НУБІП. Вікторія Войтко, Микола Томчук підтримували наших студентів на самій олімпіаді та готували їх разом з викладачами Ганна Ракітянська, Галина Черноволик, Володимир Месюра, Сергій Бурбело. Олімпіадна робота - це не три дні, це триває цілий рік і ми вже думаємо про Олімпіаду 2022. Активно беруть участь в Олімпіаді студенти кафедр Програмного забезпечення (зав. кафедри Олександр Романюк) та Комп'ютерних наук (зав. кафедри Андрій Яровий). І Вітаємо наших студентів - без ваших зусиль, знань та проектів - Олімпіада не відбулась би. Кожен учасник отримав перемогу. 26 студентів вийшли у фінал. Ісаков Андрій зайняв перше місце в конкурсі Конкурс «Адміністрування Linux». В творчих конкурсах отримали: 2 місце Конкурс «Розробка мобільних застосунків» команда Гриньків Богдан Васильович, Корягіна Діана Олександрівна (коуч Войтко Вікторія Володимирівна)
3 місце - Карабіньовський Даниїл Максимович, Осипенко Костянтин Сергійович.
4 місце - Михайловський Владислав Олександрович та його команда
Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)»
2 місце - Авдєєв Віктор Миколайович, Дригіна Владлена Вікторівна, Колодій Святослав Ярославович
Кашперський Юрій Васильович
3 місце - Карпенко Максим Анатолійович, Каспров Владислав Олександрович
4 місце - Волков Вадим Ігорович, Дудченко Богдан Ігорович, Криворучко Павло Васильович
5 місце - Тарнавський Андрій Ігорович, Терегейло Максим Ігорович.
Практичні знання в дії!
Студенти не тільки змагались, вони спілкувались з професіоналами, обговорювали особливості проектів, тенденції розвитку ІТ-технологій. Готуємось на наступний рік і запрошуємо студентів інших кафедр і факультетів приєднуватись до Олімпіади!

опублік. Коваленко Олена Олексіївна