Фото

23 - 27 березня 2015 року на базі кафедри "Геометричне моделювання та комп`ютерна графіка" Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" відбулась науково-практична конференція у в галузі "Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка".

23 - 27 березня 2015 року на базі кафедри "Геометричне моделювання та комп`ютерна графіка" Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"відбулась науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робот з природних, технічних і гуманітарних наук 2014/2015 навчального року в галузі "Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка". Цього року на Конкурс було подано 164 наукові роботи від 31 вишу із 13 міст України.

Диплом I ступеня отримала магістрантка спеціальності "Програмне забезпечення систем" Марина Піддубецька

(гр. 1ПІ-14м) - науковий керівник професор Романюк О.Н.

sad

Вітаємо Марину із серйозною перемогою!

опублік. Адміністратор