Фото

31 березня 2015 року відбувся фінал Кубка чемпіонів ВНТУ по "Що? Де? Коли?" на призи студентського профкому ВНТУ. У фіналі грали 14 команд з різних факультетів. Честь ФІТКІ захищали три команди інтелектуалів.

Гра була цікава і напружена. Чемпіоном Кубку ВНТУ стала команда наших першокурсників "Ми ж програмiсти" (гр. 2ПІ-14б)у складі Олександра Трача, Олени Дажури, Владислава Білика, Андрія Андреєва, Віталія Сиротюка, Владислава Донченка.

Вітаємо команду з перемогою!

Пишаємося досягненнями наших інтелектуалів!

ірнорп

Чемпіон Кубку ВНТУ - команда першокурсників ФІТКІ "Ми ж програмiсти" (гр. 2ПІ-14б)

опублік. Адміністратор