Фото

На нашому факультеті є дві чудові команди КВН: «Спеції» - команда студентів старших курсів та «Контраст» - команда першокурсників. Усі члени команд - веселі, розумні, креативні, винахідливі, оптимістичні. Ми, фанати наших КВН-щиків, підтримуємо їх на усіх іграх і вважаємо найкращими командами міста!

23-24 березня 2015 року на сцені Вінницького міського Палацу мистецтв "Зоря" пройшли ігри Кубку міста. 23 березня грали «Спеції». Їх виступ був яскравим і професійним. Цього разу вони стали другими, але в наступних турах мають всі шанси на перемогу!

До складу команди входять два студенти з напряму «Програмна інженерія»: Балананко Антон (гр.1ПІ-14сп) - капітан команди й Ася Костельна (гр.1ПІ-11б).

савіа

Наша команда «Спеції»

Після виступу на Кубку міста їх запросили зіграти у Чемпіонаті. Тож 26 березня вони дебютували у Чемпіонаті міста. Свою програму готували один день, а виступ був чудовим!

24 березня на Кубку міста грала команда «Контраст» і порадувала фанатів чудовою веселою грою. Вони отримали третій результат на іграх цього дня. А це ж їх перша гра! У складі команди два студенти з напряму «Програмна інженерія»: Галина Богачук(гр.1ПІ-14б) та Ігор Кобися (гр.1ПІ-14б).

авіаві

Наша команда «Контраст»