Фото

Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп`ютерної графіки серед студентів та учнів. Запрошуємо Вас взяти участь у дистанційному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп`ютерної графіки, який пройде з 26 грудня 2014 року по 26 січня 2015 року.

Професійне журі конкурсу, до складу якого входять провідні фахівці з веб-дизайну та комп`ютерної графіки, визначить переможців у кількох номінаціях.

Номінації конкурсу з веб-дизайну:
• "Краща графічна реалізація",
• "Краща програмна реалізація".

Номінації конкурсу комп`ютерної графіки:
• "Краща 2D растрова графіка",
• "Найкраща 2D векторна графіка",
• "Найкраща 3D-графіка".

Номінації конкурсу з комп`ютерної анімації:
• "Краща GIF-анімація",
• "Краща Flash-анімація",
• "Краща 3D-анімація".

Тема зимового міжнародного бліц-конкурс з веб-дизайну та комп`ютерної графіки серед студентів та учнів:

«Екологія очима молоді»

Процедуру подачі роботи описано в закладці «Реєстрація».
Конкурс буде проводитися дистанційно в один тур.

Учасникам конкурсу необхідно виконати роботу на задану тему (з 26 грудня по 26 січня) і відправити її до оргкомітету конкурсу.

Конкурс проводитиметься дистанційно в один тур

Сайт конкурсуhttp://webdesign.vntu.edu.ua/index.php?lang=ru

опублік. Адміністратор