Знай наших!

Кафедра захисту інформації ФІТКІ ВНТУ щиро вітає ст. гр. 1БС-19м Самвела Айвазяна, який здобув перше місце на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Інформаційні системи та технології» та його наукового керівника к.т.н., доц. Куперштейна Леоніда Михайловича.

Тема роботи: «Інтелектуальна інформаційна технологія двофакторної автентифікації програмного засобу на основі голосу».
Конкурс проводився в Хмельницькому національному університеті на базі кафедри кібербезпеки та комп'ютерних систем і мереж. Загалом на конкурс надійшли 83 студентських наукових роботи з 46 вищих навчальних закладів України. На підсумковій науково-практичній конференції із захистом 26 робіт виступило 29 студентів з 22 вищих навчальних закладів.
Бажаємо переможцю та його керівнику успіхів, творчої наснаги та нових перемог!!! Так тримати!!!

опублік. Каплун Валентина Аполінаріївна