⚡️ Держспецзв'язку провела другі всеукраїнські змагання з кібербезпеки UA30CTF ⚡️

🔈Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України 22.04.23 провела всеукраїнські молодіжні онлайн-змагання із кібербезпеки у форматі 🚩Capture the Flag – UA30CTF

📝Одне з головних завдань – оцінити вміння учасників захищати комп'ютерні системи. Завдання орієнтовані як на новачків, так і на тих, у кого вже є певний досвід.

💪Змагання проходили у форматі гри Jeopardy CTF. Протягом 12 годин команди вирішували 25 завдань  різної складності та тематики: 4 завдання на тему криптографії, 6 завдань на тему форензіки, 7 завдань змішаної тематики, 8 завдань по хакінгу веб-додатків. Макисмальна кількість балів 500.

👨‍💻У змаганнях взяли участь понад 400 учасників, об'єднаних у 107 команд із різних куточків України, з них 4 команди від ВНТУ. Майже усі члени команд є вихованці  кафедри захисту інформації (https://www.facebook.com/groups/zi.vntu) (ФІТКІ)🔥усі команди увійшли у топ 50🦾

👉Команди та  учасники від ВНТУ
📌 IDontLikeCTF - 7 місце (415 балів):  1. Радзіховський Дмитро (1БС-22м) та 2. Нечипорук Микола (1ПІ-21мз) співробітники 9-го відділу (інформаційних технологій та програмування в центральному регіоні) (м.Вінниця) 3-го управління (інформаційних технологій та програмування) Департаменту кіберполіції Національної поліції України; 3. Селезньов Віталій (аспірант кафедри ЗІ) та 4.Неспятіна Катерина (БМ-21мз) співробітники ТОВ"Каскад-Безпека"
📌  CyberSecPals (https://t.me/+Ckeele3EnQMyNDUy)  - 27 місце (225 білів): студенти магістратури 1.Вячеслав Козачок (1БС-22м) DevOps engineer та Олександр Паламарчук (1БС-22м)  та 2 курсу бакалаврату 3.Крістіна Діденко (БКС-21б), 4.Діма Діденко (БКС-21б), Влад Немировський (1БС-21б)