Захисти бакалаврських робіт на кафедрі ЗІ успішно завершились

На кафедрі захисту інформації відбулися публічні захисти бакалаврських дипломних робіт.
Тематика робіт найрізноманітніша. Є роботи, пов'язані з технічним захистом, з сучасними проблемами криптографії, стеганографії тощо; деякі роботи мали наукове спрямування. Особливу зацікавленість викликали роботи, пов'язані з проблемами кібербезпеки у період воєнного стану. Ряд робіт виконано на замовлення підприємств, про що є відповідні акти впровадження.
Захисти бакалаврських робіт відбувалися дистанційно в режимі онлайн. Студенти І-ІІІ курсів мали можливість послухати захисти, ознайомитись з напрямами діяльності кафедри захисту інформації.
Всі студенти, що захищали дипломні роботи, отримали позитивні оцінки і їм присвоєно ступень вищої освіти «бакалавр» у галузі знань – 12 «Інформаційні технології», спеціальність – 125 «Кібербезпека», освітньо-професійна програма – «Безпека інформаційних і комунікаційних систем».

опублік. Каплун Валентина Аполінаріївна