Кафедра ІСБ разом ФБЦЕІ представила факультет на Дні відкритих дверей ВНТУ

Кафедра Інженерних систем у будівництві разом з іншими кафедрами факультету представила факультет будівництва, цивільної та екологічніої інженерії на Дні відкритих дверей Вінницького національного технічного університету. Під час заходу викладачі та студенти активно долучилися до презентації, демонструючи різноманітне обладнання та зразки робіт, створені в рамках студентських проєктів та досліджень. Спільна участь з представниками кафедри Будівництва, міського господарства та архітектури привернула особливу увагу відвідувачів ВНТУ.

День відкритих дверей ВНТУ став чудовою нагодою для абітурієнтів ознайомитися з можливостями, які пропонує майбутнім студентам факультет Будівництва, цивільної та екологічної інженерії, а також дізнатися більше про актуальні дослідження та інновації у сфері будівництва та інжинірингу.

опублік. Горюн Олег Олегович