Представники Вінницької філії "Газмережі" відвідали ВНТУ

В рамках співпраці Вінницького національного технічного університету з роботодавцями була проведена зустріч студентів та викладачів факультету будівництва, цивільної та екологічної інженерії, зокрема кафедри Інженерних систем у будівництві, з представниками Вінницької філії "Газмережі" — Валерієм Кулійчуком та Андрієм Леоновим. Спікери провели презентацію компанії, яка є оператором ГРМ у Вінницькій області, а також розповіли про специфіку роботи та можливість працевлаштування на компанії. В ході дискусії підіймалися питання, що стосуються утримання газорозподільної системи регіону, можливості проходження практики на підприємстві та поєднання навчання з роботою. Представники"Газмереж" також провели презентацію навчальної бази, щознаходиться на підприємстві. Крім того, учасниками було проводено обговорення тонкощів підписання Меморандуму про співпрацю між філією та університетом, який дозволить реалізовувати дуальну форму освіти.

опублік. Горюн Олег Олегович