Перевірка письмового ДЗ під час карантину

Хочу поділитися способом, як я перевіряю письмові домашні завдання під час карантину.
Найпростіший спосіб для студента виконати домашні вправи – це в WORDі. Але в такому випадку комп’ютер сам спочатку підкреслить лексичні, граматичні, стилістичні помилки, а потім ще й запропонує варіант правильного написання. Для того, щоб змусити студента думати самостійно, я вимагаю від студентів, щоб вправи виконувались письмово, а для перевірки я придумала наступний спосіб:
Студент виконує будь-яку письмову вправу в зошиті. Фотографує телефоном і надсилає мені в систему JETIQ за допомогою модуля пересилання файлів викладачу в форматі картинки. Я конвертую цей файл в формат PDF. На моєму комп’ютері такий документ відкривається програмою Foxit Phantom PDF і я можу одразу перевіряти і виправляти роботу за допомогою червоного олівця програми. Залишається зберегти цей файл і надіслати його в перевіреному вигляді студенту через той самий інструмент.
Для впевнених користувачів ПК такий спосіб перевірки забирає лічені хвилини, отже, можливо, стане комусь в нагоді. Рекомендую!

опублік. Слободянюк Алла Анатоліївна