Фото

10-11 квітня 2019 року на базі кафедри української та іноземних мов Вінницького національного аграрного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Мова, культура та освіта».Метою заходу було дослідження та обговорення сучасного стану, проблем і перспектив розвитку української та іноземних мов, а також освітніх процесів в Україні.
Викладачі кафедри іноземних мов ВНТУ та ВНАУ завдяки багаторічним дружнім зв`язкам мають тісну взаємодію, співпрацю та підтримку. Отож і цього року колектив нашої кафедри та студенти ВНТУ взяли участь у роботі конференції: завідувач кафедри іноземних мов ВНТУ Степанова І.С. виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Speaking Vs Conversation: Challenges and Strategies».

опублік. Тульчак Людмила Володимирівна