XLVIII НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ВНТУ НА КАФЕДРІ ІНОЗЕМНИХ МОВ
У ВНТУ з 13 по 15 березня проводилась щорічна наукова конференція. Три дні дали змогу охопити значну аудиторію учасників та гостей заходу.
Відкриття конференції Інституту соціально-гуманітарних наук розпочалось із пленарного засідання, де одним із доповідачів був доцент кафедри іноземних мов С.О. Кот, який зробив блискучу доповідь англійською мовою на тему: «Dealing with motivation and demotivation in the foreign language learning process». Він висвітлив результати ґрунтовного дослідження чинників, які впливають на процес вивчення іноземних мов.
14-15 березня викладачі кафедри ІМ (завідувач — кандидат філологічних наук, доцент І.С. Степанова) виступили зі своїми доповідями на секції англійської мови: І.С. Степанова, Л.В. Варчук, Н.П. Хоменко, О.Р. Яковець, О.В. Столяренко, Л.В. Тульчак, Л.Е. Габрійчук, В.Г. Дерун, О.В. Зубенко, Л.М. Магас, С.О. Медведєва, С.С. Никипорець, Н.М. Гадайчук, Н.В. Герасименко та О.Д. Присяжна. А викладачі А.А. Слободянюк та Н.В. Рибко виступили зі своїми доповідями на секції технічного перекладу.
Студенти нашого університету презентували свої доповіді (38), які вирізнялись не лише актуальністю, але й яскравістю подачі. Засідання секції іноземних мов пройшло успішно, було насичене цікавими, змістовними доповідями з презентаціями та супроводжувалося жвавою дискусією.
Особливо хочеться відзначити доповіді студентів Гірдвайніса Владислава (ФІТКІ, 2КН-16б), Зелінської Дарії (ФІТКІ, 2КН-16б), Ковенка Володимира (ФАКСУ, 1ІСТ-18б), Поперечної Лізи (ФІТКІ, 3ПІ-18б), Павленко Валерії
(ФМІБ, МІТ-18б), Таранюк Юлії (ФКСА, КІВ-16б), Шабанової Вікторії (ІнЕБМД, ТЗД- 16б), Тишка Владислава (ФІТКІ,1КН-18б) та Сотули Дмитра (ФІТКІ, 1КН-18б).
З тезами доповідей можна ознайомитися на сайті конференції за посиланням:

опублік. Тульчак Людмила Володимирівна