ІНОЗЕМНІ МОВИ: КЛЮЧ ДО ІННОВАЦІЙ ТА УСПІХУ

28 березня 2024 року в Вінницькому національному технічному університеті відбулося засідання секції іноземних мов в рамках 53-ї Всеукраїнської науково-технічної конференції підрозділів ВНТУ. Цьогорічна конференція зібрала студентів та викладачів ВНТУ, щоб поділитися своїми дослідженнями та знаннями з широкого кола тем.

Секція іноземних мов, організована кафедрою іноземних мов, дала можливість студентам представити свої наукові роботи з актуальних питань. Шість доповідей, представлених на секції, охоплювали, поміж іншим, такі теми:

• Переваги та недоліки програмного забезпечення з відкритим кодом в освіті
  • Майбутнє мови програмування Python без GIL
  • Застосування комп'ютерів у військовій справі: історія та сучасні тенденції
  • Комп'ютерні технології в астрономії

Доповідачі продемонстрували високий рівень знань та ерудиції, а також глибоке розуміння дослідницьких методів. Їхні роботи були ґрунтовними та цікавими, а виступи – чіткими та переконливими. Багато доповідей викликали жваві дискусії та безліч запитань від інших доповідачів.

Найкращими доповідями визнано:

Дейбук Денис Валерійович, 2ПІ-22бБ, ФІТКІ.
Суліма Юрій Олександрович, 5 ПІ-23б, ФІТКІ.
Любасюк Руслан Олегович, КОІС-22б,  ФІЕС.
Дудар Анатолій Михайлович, СА-22Б, ФІІТА.
Бузиновська Софія Русланівна, 1КІ-23б, ФІТКІ.
Гуменчук Анастасія, СМ-23б, ФБЦЕІ.

Окрім студентів, на секції також було представлено тези викладачів кафедри іноземних мов з різноманітних питань:

• Лінгвокультурні особливості англійської мови ділового спілкування
  • Проблеми перекладу науково-технічної термінології
  • Використання інноваційних методів навчання на заняттях з іноземної мови

Засідання секції іноземних мов стало цінним майданчиком для обміну думками та ідеями. Учасники конференції мали можливість не лише представити свої дослідження, але й отримати схвальні відгуки та слушні зауваження, а також поглибити свої знання з актуальних питань науки та техніки.

опублік. Никипорець Світлана Степанівна