ПІДСУМКИ ЮВІЛЕЙНОЇ L НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ВНТУ, СЕКЦІЙ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ТЕХНІЧНОГО ПЕРЕКЛАДУ

11. 03. 2021р. в рамках L ювілейної науково-технічної конференції підрозділів Вінницького національного технічного університету відбулися онлайн засідання секцій англійської мови та технічного перекладу. Основна мета цього заходу – розширення загального та філологічного кругозору учасників, розвиток мовних здібностей та практика безпосереднього спілкуванні іноземною мовою; формування прагнення до активної діяльності.  Програма конференції була насичена інформативними доповідями та комп’ютерними презентаціями, що викликали інтерес у слухачів. Конференція носила дискусійний характер, в обговоренні доповідей взяли участь як викладачі, так і студенти. Серед представлених  доповідей на секції англійської мови найкращими було визнано доповіді:
  1. Герасімова Євгена Євгеновича, ст. гр. 1АКІТ-20б «Main Computer Parts»;
  2. Осипенко Ірини Віталіївни, ст. гр. 1ICT-20б, «Computers and IT-Technologies in our Life»;
  3. Павлюк Еви Валеріївни, ст. гр. 1ICT-20б, «Computers and Design. Graphic design software»;
  4. Ланової Владислави Сергіївни, Дремлюги Єгора Сергійовича, ст. гр. 1БС-20б, «Pragmonyms and their Using during Translating Films from English to Ukrainian»;
  5. Захарчука Максима Дмитровича, ст. гр. 2 ПІ-20 б «Modern Graphics Cards Analysis and Spheres of Use»;
  6. Шрейтера Олександра Сергійовича, ст. гр. ТКР-20б «Technological Achievements».
Оргкомітет секції технічного перекладу визнали кращими доповіді  студентів:

Прізвище Ім'я По батькові Факультет Група
1. Остапчук Карина Русланівна ФМІБ П-20б
2. Соколовський Максим Евгенович ФМТ 1ПМ-20б
3. Железняк Крістіна Романівна ІнЕБМД ЕКО-20б
4. Тримбовецький Іван Сергійович ФМІБ П-20б
5. Яцун Аліна Сергіївна ФМІБ МВКД- 20б

Усім щиро дякуємо за участь і запрошуємо до співпраці у наступному році!

Повернутись і нічого не публікувати - клацніть у браузері на стрілочці Назад.

опублік. Ібрагімова Людмила Володимирівна