Кафедра комп’ютерних наук запрошує ознайомитися із сертифікатними програмами студентів, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерні науки» спеціальності 122 «Комп’ютерні науки», а також студентів, що навчаються за іншими освітньо-професійними програмами галузі знань – 12 «Інформаційні технології»:

1) Бакалаврська сертифікатна програма (КН-1) «CS: Information Processing»

2) Бакалаврська сертифікатна програма (КН-2) «Програмне забезпечення інтелектуальних систем: розробка і тестування»

3) Магістерська сертифікатна програма (КН-СШІ-1) «Інтелектуальні інформаційні технології»

Примітка: Вибір здобувачами вищої освіти дисциплін професійного спрямування необхідно здійснити до 01.04.2020 р. та повідомити про це деканат (старости можуть додатково проконсультуватися із заст. декана ФІТКІ - В.В. Войтко та С.А. Кирилащук).  У зв’язку із карантином заяви збиратимуться в електронній формі (фото, скан-копія) з умовою, що по завершенню карантину оригінали підписаних здобувачами заяв будуть передані в деканат (згідно Розпорядження №11/14 від 23.03.2020).

опублік. Яровий Андрій Анатолійович