Співпраця зі стейкхолдерами: день відкритих дверей ІТ-компанії Sigma Software для здобувачів кафедри КН

22 лютого 2024 р. здобувачі кафедри комп’ютерних наук (КН) завітали на День відкритих дверей в ІТ-компанію Sigma Software яка є не лише стейкхолдером, а й надійним партнером кафедри.
Директор вінницького офісу Sigma Software  Роман Микитюк, провів надзвичайно цікаву зустріч, присвячену питанням розвитку ІТ-технологій та ринку ІТ-індустрії.

Студенти кафедри КН дізнались про внутрішні процеси компанії, великі проєкти та із задоволенням прийняли участь у дискусії щодо різних сучасних аспектів ІТ-сфери, а Роман Микитюк надав вичерпні відповіді на усі питання щодо працевлаштування, проходження співбесід, сучасного спектру мов та технологій програмування, тощо. Також, надзвичайно корисно, що студенти кафедри КН отримали детальну інформацію про те, як організовано навчання у Sigma University, що дозволяє впроваджувати в освітній процес університету елементи дуальної освіти.

опублік. Арсенюк Ігор Ростиславович