У «Дії» відтепер студентський квиток,
серед розробників - доцент кафедри ОТ Олександ Кадук

Пройшло зовсім мало часу, відколи програмний додаток «Дія» урочисто презентували президент і прем’єр-міністр України. А вже мільйони українців повсякдень активно використовують  «Дію».  Одним з основних розробників клієнтської частини «Дії» є кандидат технічних наук, доцент кафедри обчислювальної техніки ВНТУ О.В. Кадук. Додаток розроблено на волонтерських засадах у потужній фірмі EPAM, зокрема – у її вінницькому підрозділі, де працює за сумісництвом Олександр Володимирович.  
Відтепер «Дія» впроваджує  студентський квиток, який є доступним для всіх, як запевняє
Міністерство цифрової трансформації.
Дослівно з сайту «Української правди» https://www.pravda.com.ua/news/2020/04/8/7246985/: «Понад 3 тижні майже 10 тисяч студентів тестували цифровий студентський. Відсьогодні він доступний для всіх! Більше 877 тисяч українських студентів вже можуть скористатися е-студентським у Дії.
Тепер можна не турбуватися про те, що залишили студентський вдома, адже електронна версія має таку саму юридичну силу, що й пластикова. Зараз студенти вже можуть завантажити застосунок або просто оновити, якщо він вже є, та перевірити чи відображається е-студентський".
Завантажити безкоштовний мобільний застосунок "Дія" та отримати цифровий студентський квиток можна в App Store чи Google Play.
Мінцифри також перераховує, які додаткові функції за студентським у смартфоні можна буде отримати вже після карантину:

  • отримати 50-відсоткову знижку на проїзд залізницею в плацкартних вагонах, а також здійснити посадку на поїзд;
  • зареєструватися на рейс у межах країни;
  • скористатися знижками в музеях та інших державних установах у сфері культури: це навіть можуть бути кінотеатри, розважальні центри та торговельні компанії;
  • отримати знижку на проїзд у комунальному громадському міському чи приміському транспорті;
  • у деяких навчальних закладах е-студентським можна буде скористатися як читальним квитком у бібліотеці. »

Вітаємо наших студентів з можливістю навчатися
передовим технологіям безпосередньо у їх розробників !

 

опублік. Крупельницький Леонід Віталійович