3
Студентка кафедри ОТ ВНТУ пройшла навчання в Міжнародній літній школі від Університету Адама Міцкевича.
Заступниця президента студентського самоврядування ВНТУ Аліна Вовковинська з 11.11.2023 по 17.11.2023 проходила навчання у Міжнародній літній школі від Університету Адама Міцкевича (Познань, Польща).
Тема літньої школи — «Students Involvement in University Life».
Школа зібрала 25 активних студентів різних ВНЗ України, де вони ділились власним досвідом, проблемами та питаннями, які учасники обговорювали у вільний від навчання час.
В межах школи були розглянуті такі питання як:
1. Структура університету Адама Міцкевича та його історія.
2. Студентська рада для PhD Students.
3. Структура студентської ради університету та їх заходи за різними напрямками.
4. Спілкування із представниками ESN.
5. Розглянули можливості мобільності від Erasmus+/ ESN UAM Poznan
6. Інклюзивна мова в інклюзивному суспільстві.
Це був неймовірний досвід і після проходження навчання з’явилось багато цікавих ідей та мотивації для їх втілення. Наразі Студентська рада ВНТУ вже взялась за виконання декількох ідей, про які згодом ви дізнаєтесь.
Детальніше - в новинах ВНТУhttps://vntu.edu.ua/uk/news/studentka-vntu-proyshla-navchannya-u-mizhnarodniy-litniy-shkoli-vid-universytetu-adama-mitskevycha-2442.html
1

опублік. Крупельницький Леонід Віталійович