Цьогоріч атестаційна комісія мала такий склад:
        Голова –начальник управління ІТ-підтримки та інфраструктури АТ «Креді Агріколь Банку» Сергій Шуллє; заступник голови – завідувач кафедри ОТ, професор Олексій Азаров; члени комісії - доценти кафедри ОТ Сергій Богомолов та Олександр Черняк; секретар комісії – Алла Тукало.

Голова –начальник управління ІТ-підтримки та інфраструктури АТ «Креді Агріколь Банку» Сергій Шуллє; заступник голови – завідувач кафедри ОТ, професор Олексій Азаров; члени комісії - доценти кафедри ОТ Сергій Богомолов та Олександр Черняк; секретар комісії – Алла Тукало.
            Загалом успішно захистились 62 здобувачів бакалаврської освіти денної та заочної форм навчання. Відмінних оцінок (А) – 23 (37%), добрих (В,С) – 21(34%).На кафедрі обчислювальної техніки (ОТ) ВНТУ успішно завершилися публічні захисти бакалаврських кваліфікаційних робіт зі спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія». Цьогоріч атестаційна комісія мала такий склад:

опублік. Крупельницький Леонід Віталійович