Ознайомлення студентів 1 курсу з вибірковими дисциплінами
та сертифікатними програмами кафедри ОТ

Кафедра обчислювальної техніки в понеділок, 15 березня о 10:00 проводить відеозустріч  https://meet.google.com/tkt-baju-zqw  зі студентами
1 курсу бакалаврату по ознайомленню з  вибірковими дисциплінами на 2 і 3 курс навчання.

Для комплексної підготовки бакалаврів вибіркові дисципліни згруповані в сертифікатні програми
(таблиці 1, 2), повний цикл вивчення яких підтверджується відповідними сертифікатом кафедри, що додаватиметься до диплому бакалавра.

Групам 1КІ-20б та 2КІ-20б в таблиці 1 пропонуються  сертифікатні програми  КІ-1 "Комп'ютерні системи" та КІ-2 "Комп'ютерні технології". Групам 1СП-20б та 2СП-20б в таблиці 2  - сертифікатні програми СП-1 "Системні програмно-апаратні засоби" та СП-2 "Технології системного проектування".
          Силабуси всіх доступних для вибору дисциплін  розміщені на JetIQ сайті кафедри ОТ за посиланням:  https://iq.vntu.edu.ua/departs/index.php?id=233&mode=syllabus&spec_num=123
Таблиця 1 Сертифікатні програми ОП «Комп’ютерна інженерія» на 2 і 3 курс

Назва дисципліни за навчальним планом Сертифікатна програма  бакалаврату
 КІ-1
«Комп’ютерні системи»
Сертифікатна програма  бакалаврату
КІ-2
«Комп’ютерні технології»
Кількість кредитів
ECTS

Семестр Викладачі
2 КУРС
Дисципліна 1 Об'єктно-орієнтоване програмування Візуальне програмування 5,0 3 Черняк О.І.
Семеренко В.П.
Дисципліна 2 Теорія ймовірності та математична статистика Інтелектуальний аналіз даних 5,0 4 Кирилащук С. А.
3 КУРС
Дисципліна 3 Кодування та захист інформації у комп'ютерних системах Технології захисту інформації 5,0 5 Колесник І.С.
Дисципліна 4 Спеціалізовані операційні системи Проектування додатків для мобільних пристроїв 5,0 5 Муращенко О.Г.
Дисципліна 5 Цифрова обробка сигналів Комп'ютерна обробка зображень і звуку 5,0 6 Крупельницький Л.В.
Очкуров М.А.
Дисципліна 6 Аналогові та аналого-цифрові пристрої Комп'ютерні мультимедійні системи 5,0 6 Васілевський О. М.
Тарновський М. Г.

Таблиця 2 Сертифікатні програми ОП «Системне програмування» на 2 і 3 курс
Назва дисципліни за навчальним планом Сертифікатна програма  бакалаврату
СП-1
«Системні програмно-апаратні засоби»
Сертифікатна програма  бакалаврату
СП-2
«Технології системного проектування»
Кількість кредитів
ECTS

Семестр Викладачі
2 КУРС
Дисципліна 1 Об'єктно-орієнтоване програмування Проектування інтерфейсу користувача 5,0 3 Ткаченко О.М.
Семеренко В.П.
Дисципліна 2 Чисельні методи в інформатиці Обробка експериментальних даних 5,0 4 Кирилащук С. А.
3 КУРС
Дисципліна 3 Теорія інформації й кодування Захист програмного забезпечення 5,0 5 Кирилащук С. А.
Савицька Л.А.
Дисципліна 5 Цифрова обробка аудіо і відео інформації Обробка мультимедійних даних 5,0 6 Крупельницький Л.В.
Очкуров М.А.
Дисципліна 6 Аналого-цифрова техніка Периферійні пристрої комп'ютерів 5,0 6 Васілевський О.М.
Богомолов С.В.

опублік. Крупельницький Леонід Віталійович