Ознайомлення студентів 3 курсу з вибірковими дисциплінами
та сертифікатними програмами кафедри ОТ

Кафедра обчислювальної техніки в понеділок, 15 березня в 11:00 проводить відеозустріч  https://meet.google.com/agi-roac-fox   зі студентами
3 курсу бакалаврату по ознайомленню з  вибірковими дисциплінами  4  курсу навчання.

Для комплексної підготовки бакалаврів вибіркові дисципліни згруповані в сертифікатні програми (таблиця 3), повний цикл вивчення яких підтверджується відповідними сертифікатом кафедри, що додаватиметься до диплому бакалавра.
         Групам 1КІ-18б та 2КІ-18б в таблиці 3 пропонуються сертифікатні програми КІ-3 "Інженерія комп'ютерних систем" та КІ-4 "Інтегровані комп'ютерні технології", групі 1КІ-20МС – в таблиці 4.
          Силабуси всіх доступних для вибору дисциплін  розміщені на JetIQ сайті кафедри ОТ за посиланням:  https://iq.vntu.edu.ua/departs/index.php?id=233&mode=syllabus&spec_num=123

Таблиця 3 Сертифікатні програми ОП «Комп’ютерна інженерія» на 4 курс за повним терміном навчання

Назва дисципліни за навчальним планом Сертифікатна програма  бакалаврату
 КІ-3
«Інженерія комп'ютерних систем»
Сертифікатна програма  бакалаврату
КІ-4
«Інтегровані комп'ютерні технології»
Кількість кредитів
ECTS
( 3-5)
Семестр Викладачі
4 КУРС
Дисципліна 8 Web-програмування Хмарні технології 3,0 7 Войцеховська О.В.
Дисципліна 9 Технології проектування комп'ютерних систем Управління ІТ-проектами 5,0 7 Богомолов С.В.
Снігур А. В.
Дисципліна 10 Мережні операційні системи Комп'ютерні мультимедійні системи 3,0 7 Тарновський М.Г.
Дисципліна 11 Паралельні та розподілені обчислення Багатоядерне програмування 3,0 7 Семеренко В.П.
Дисципліна 12 Шаблони проектування програмного забезпечення Рефакторинг та оптимізація програмних продуктів 3,0 8 Войцеховська О.В.

Дисципліна 13 Тестування та верифікація програмного забезпечення Діагностика та експлуатація комп’ютерних систем 3,0 8 Муращенко О.Г.
Тарновський М.Г.

Таблиця 4 Сертифікатні програми ОП «Комп’ютерна інженерія» на 2 курс за скороченим терміном навчання
Назва дисципліни за навчальним планом Сертифікатна програма  бакалаврату
 КІ-3
«Інженерія комп'ютерних систем»
Сертифікатна програма  бакалаврату
КІ-4
«Інтегровані комп'ютерні технології»
Кількість кредитів
ECTS
( 3-5)
Семестр Викладачі
2 КУРС МС
Дисципліна 3 Комп'ютерні системи Комп'ютерні системи у виробництві 3,0 3 Колесник І.С.
Дисципліна 5 Цифрова обробка сигналів Комп'ютерна обробка зображень і звуку 3,0 3 Крупельницький Л.В.
Очкуров М.А.
Дисципліна 7 Аналогові та аналого-цифрові пристрої Аналого-цифрова техніка 3,0 3 Васілевський О.М.
Гарнага В.А
Дисципліна 8 Web-програмування Хмарні технології 3,0 3 Войцеховська О.В.
Дисципліна 9 Технології проектування комп'ютерних систем Управління ІТ-проектами 5,0 3 Богомолов С.В.
Снігур А. В.
Дисципліна 10 Мережні операційні системи Комп'ютерні мультимедійні системи 3,0 3 Тарновський М.Г.
Дисципліна 11 Паралельні та розподілені обчислення Багатоядерне програмування 3,0 3 Семеренко В.П.
Дисципліна 12 Шаблони проектування програмного забезпечення Рефакторинг та оптимізація програмних продуктів 3,0 4 Войцеховська О.В.

Дисципліна 13 Тестування та верифікація програмного забезпечення Діагностика та експлуатація комп’ютерних систем 3,0 4 Муращенко О.Г.
Тарновський М.Г.

опублік. Крупельницький Леонід Віталійович