Фото

24-29 грудня 2018 року в м. Вінниця на базі Вінницького національного технічного університету проведено III Міжнародну науково-технічну конференцію «Гідро- та пневмоприводи машин – сучасні досягнення та застосування».
Конференція проходила спільно з Асоціацією спеціалістів промислової гідравліки і пневматики, Національним авіаційним університетом, Національним технічним університетом України «Київським політехнічним інститутом», Технічним університетом ім. Георгія Асахі, м. Ясси, Румунія та Західночеським університетом м. Пльзень Чеська Республіка.
Мета конференції – пожвавлення професійних контактів між спеціалістами у галузі промислової гідравліки і пневматики, обмін інформацією та підвищення наукового і технічного рівня розробок.
За результатами проведення конференції опубліковано збірник тез доповідей.

опублік. Піонткевич Олег Володимирович