Студенти ФМТ відвідали завод GreenCool (UBC Group)

17 квітня студенти факультету машинобудування та транспорту Вінницького національного технічного університету побували на заводі GreenCool (UBC Group). Підприємство працює за напрямком машинобудування та випускає холодильне обладнання. Воно діє на одному чотирьох Вінницьких індустріальних парків. Зараз на заводі активно розширюється виробництво. Для молодих спеціалістів тут є вакансії на посаду конструктора, техніка-лаборанта, інженера-технолога тощо. Підприємство GreenCool разом з Вінницьким національним технічним університетом впроваджують дуальну освіту, тому студенти після проходження виробничої практики можуть працевлаштуватись. Для студентів не буде проблемою відсутність стажу роботи під час працевлаштування. Це прекрасний шанс під час навчання отримувати навички та досвід роботи на виробництві.

опублік. Піонткевич Олег Володимирович