15-17 грудня 2020 року на кафедрі електротехнічних систем електроспоживання та енергетичного менеджменту ВНТУ відбулись онлайн-захисти магістерських кваліфікаційних робіт студентів за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за освітніми програмами – Електротехнічні системи електроспоживання та Енергетичний менеджмент. Колектив кафедри ЕСЕЕМ щиро вітає усіх магістрів з успішним захистом!!! Бажаємо усім здоров`я, миру, злагоди, добра, процвітання, успіху! Завжди будемо раді бачити Вас у ВНТУ!!!
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/222/news/940/1.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/222/news/940/2.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/222/news/940/3.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/222/news/940/4.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/222/news/940/5.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/222/news/940/6.jpg)