10 листопада студенти факультету МІБ мали змогу поспілкуватись із СЕО "Промавтоматика Вінниця" Ганчуком Михайлом Дмитровичем.
Студенти мали можливість поспілкуватись на широке коло питань, повязаних із менеджментом, зокрема про практичні аспекти ефективного тайм менеджменту, про місце лідера в команді.
На думку Михайла Ганчука, ефективний менеджер повинен мати в першу чергу дві важливі риси: людяність та гарні теоретичні знання.
Зустріч пройшла досить цікаво у формі діалогу. Студенти отримали багато цікавих порад для своєї майбутньої практичної діяльності.
Щиро дякуємо Михайлу Дмитровичу за час, сподіваємось на подільші зустрічі. Також дякуємо професору кафедри фінансів та інноваційного менеджменту Єпіфановій Ірині Юріївні за організовану зустріч.

опублік. Єпіфанова Ірина Юріївна