ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ ІЗ ВИПУСКНИЦЕЮ КАФЕДРИ ФІМ ТЕТЯНОЮ КРАСНОВЕЦЬКОЮ

ЖИТТЯ НА МАКСИМУМ!

Саме під таким девізом 30 листопада пройшла зустріч студентів першого курсу спеціальності 073 "Менеджмент" із випускницею кафедри фінансів та інноваційного менеджменту Красновецькою Тетяною Костянтинівною, яка на сьогодні є заступником директора Центру розвитку “Origami”, виконавчим директором ГО "Центр громадської активності "Результат".

Тетяна Костянтинівна розповіла про важливість поєднання в процесі навчання теорії та практики, поділилась досвідом участі в міжнародних проєктах, про створення й роль громадських організацій як в умовах мирного часу, так і в умовах війни. Пані Тетяна приділила також увагу важливості комунікації в менеджменті, питанням волонтерства й важливості саморозвитку.

Щиро дякуємо за цікаву лекцію!

опублік. Косарук Олена Миколаївна