19 жовтня лекційне заняття з дисципліни “Вступ до фаху” для студентів спеціальності «Менеджмент» на запрошення декана факультету Менеджменту та інформаційної безпеки Ірини Юріївни Єпіфанової провів регіональний бізнес-менеджер «Аграна Фрут Україна» Ростислав Анатолійович Каплун.

Ростислав Анатолійович поділився зі студентами досвідом своєї роботи в компанії, розповів про сучасні особливості технологічного процесу виробництва фруктових наповнювачів, особливості роботи компанії в сфері B2B, висвітлив особливості організації системи менеджменту на підприємстві, включаючи систему якості.

Студенти та викладачі зацікавлено слухали гостя. Усі присутні змогли задати питання, які стосувались практичних особливостей організації процесу управління та маркетингу на підприємстві.

опублік. Єпіфанова Ірина Юріївна