21 лютого професором кафедри фінансів та інноваційного менеджменту Єпіфановою Іриною Юріївною організовано лекцію випускниці кафедри фінансів та інноваційного менеджменту, а нині – директорки комунального підприємства «Офіс туризму Вінниці» Маєвської Тетяни Олександрівни для студентів ОП «Менеджмент фінансово-кредитної діяльності» та усіх бажаючих. Тетяна Олександрівна розповіла про особливості управління в туристичній галузі, про основні напрямки туризму, які розвиваються в умовах пандемії, ознайомила студентів із структурою та напрямками роботи "Офісу туризму Вінниці". Окрім того, студенти мали можливість виконати практичні завдання.
Щиро дякуємо Тетяні Олександрівні за цікаву й змістовну лекцію та сподіваємось на подальшу співпрацю.
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/217/news/1726/%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D1%8D%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%20(118).png)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/217/news/1726/%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D1%8D%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%20(116).png)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/217/news/1726/%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D1%8D%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%20(117).png)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/217/news/1726/%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D1%8D%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%20(115).png)