14 грудня 2021 р. аспіранти спеціальності 073 "Менеджмент", бакалаври і магістри ОПП "Менеджмент фінансово-кредитної діяльності", які займаються науковою роботою Вінницького національного технічного університету були присутні на онлайн-зустрічі з провідним менеджером з продаж Одеського регіонального відділення мережі магазинів ЕVA Юлією Бондаренко. Зустріч організовано завідувачем кафедри менеджменту організацій Одеського національного економічного університету Інною Кузнєцовою. На зустрічі були присутні також аспіранти Одеського національного економічного університету, Хмельницького національного університету, Державного університету «Житомирська політехніка», Львівського державного університету внутрішніх справ.
Юлія Бондаренко представила основні особливості формування стратегії торгівельного підприємства, вимірювання прогресу компанії з використанням показника індексу споживчої лояльності, результати його застосування в мережі магазинів ЕVA та відповіла на численні запитання аспірантів. Юлія підкорює аудиторію захопленням роботою і гордістю за свою торгівельну мережу.
В онлайн-зустрічі прийняли участь та виступили д.е.н., проф. Інна Кузнєцова, д.е.н., проф. Євгеній Рудніченко, д.е.н., проф. Галина Тарасюк, д.е.н., професор Ірина Єпіфанова, д.е.н., професор В’ячеслав Джеджула, д.е.н., доцент Степан Мельник, к.е.н., доцент Юлія Карпенко.
Щиро дякуємо Інні Олексіївні та сподіваємось на подальшу співпрацю.

опублік. Єпіфанова Ірина Юріївна