Співпраця з університетами партнерами

Здобувачі вищої освіти освітньо-наукової програми (доктор філософії) «Менеджмент» 23 листопада 2021 року відповідно до укладеного договору про співпрацю з Хмельницьким національним університетом мали змогу послухати  дуальну онлайн лекцію з дисципліни «Управління науковими проєктами».  Лекцію проводили декан факультету управління, адміністрування та туризму Хмельницького національного університету, д.е.н., проф. Рудніченко Є.М. та директорка ПП «Technology Consulting», начальниця науково-дослідної частини Хмельницького національного університету д.т.н., проф. Захаркевич  О.В. Ця дисципліна відповідає дисципліні «Управління проєктами та програмами», яку вивчають здобувачі вищої освіти освітньо-наукової програми «Менеджмент» Вінницького національного технічного університету.
Під час лекції професором Рудніченко Євгеном Миколайовичем розглянуто специфіку організації самостійної роботи здобувачів при вивченні дисципліни «Управління науковими проєктами».

Професорка Захаркевич Оксана Василівна розповіла про інтеграцію результатів самостійної роботи з дисципліни у процеси розвитку проєктного менеджменту Хмельницького національного університету.

Активну участь у обговоренні дискусійних питань лекції приймали аспіранти та співорганізатори заходу:
Мельник Степан Іванович – д.е.н., доцент, завідувач кафедри фінансів та обліку Інституту управління, психології та безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ;

Кузнецова Інна Олексіївна – д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту організацій Одеського національного економічного університету, член науково-методичній комісії сектору вищої освіти науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України спеціальності 073 «Менеджмент»;
Єпіфанова Ірина Юріївна – д.е.н., доцент, професор кафедри фінансів та інноваційного менеджменту Вінницького національного технічного університету.

Наприкінці зустрічі всі учасники висловили свою готовність і в подальшому підтримувати позитивну практику спільної організації освітніх і наукових заходів, а також висловили бажання формувати спільні проєктні команди молодих вчених з різних закладів вищої освіти для участі у міжнародних та вітчизняних конкурсах і проєктах.

Щиро дякуємо Рудніченку Євгену Миколайовичу за організацію такої зустрічі та сподіваємось на продовження плідної співпраці.

опублік. Єпіфанова Ірина Юріївна