Викладачами кафедри фінансів та інноваційного менеджменту 15 листопада для студентів ОП "Менеджмент фінансово-кредитної діяльності" організована зустріч з директором відділення АТ "Кредобанк" Тимчишиною Оленою Василівною. Пані Олена є випускницею ВНТУ та на сьогоднішній день очолює відділення АТ "Кредобанк", який входить в ТОП-20 найбільших українських банків.
Студентам прочитана лекція зі стратегії роботи банку, а також з питань збереження конкурентоспроможності банківських послуг. Особливу увагу Олена Василівна приділила актуальним проблемами функціонування та розвитку банківської сфери в Україні, ознайомила студентів з організаційною, фінансовою та економічною структурою Кредобанку. Особливу увагу приділила тому, на навички, яким варто приділити увагу під час навчання в університеті. Перш за все це стосується вивчення фінансового та бухгалтерського обліку. Саме ці знання, з точки зору Олени Василівни, як керівника банківської установи, необхідні для існуючих відкритих вакансій в банківській сфері.
Наголосила на нових банківських послугах, які пропонує Кредобанк своїм клієнтам, а саме пакет "Правильна карта", його переваги та фінансові винагороди для користувачів.
Крім того, під час спілкування зі студентами, озвучила зацікавленість в процесі налагодження співпраці з ВНТУ і, зокрема, кафедрою фінансів та інноваційного менеджменту. Запропонувала студентам можливі варіанти співпраці. можливість організації проходження стажування або робітничої практики в комерційному банку. Лекція була прочитана на високому професійному рівні. Олена Василівна, після закінчення лекції, відповіла на запитання студентів.
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/217/news/1593/screen6666.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/217/news/1593/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-11-15_17-33-18-083.jpg)