Шановні випускники!
В жовтні Кафедра фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ святкуватиме черговий день народження - 21 рік з дати заснування. Кафедра фінансів і кредиту була створена наказом ректора Вінницького національного технічного університету зі статусом випускаючої за спеціалізацією: 6.030601фк – «Менеджмент організацій з фінансово-кредитної діяльності». За цей час кафедра змінювала назву, проте залишалась незмінна у прагненні випускати висококваліфікованих фахівців з менеджменту фінансово-кредитної діяльності.
Ми запускаємо проект "Випускник ФІМ ВНТУ" та прагнемо створити Асоціацію випускників. У зв'язку із цим звертаємось з проханням до всіх випускників, які випускались кафедрою фінансів та кредиту, фінансів, фінансів та інноваційного менеджменту заповнити наведену нижче форму
https://forms.gle/mYq2EhsZ34gKPpLU7
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/217/news/1481/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202021-09-05%20125815.jpg)