Викладачі кафедри фінансів та інноваційного менеджменту запрошують усіх бажаючих на відкриту лекцію, яку проведуть доктор економічних наук, почеснийпрофесор ДАРІУШ ПАВЛІЩИ - голова гміниГромадка; доктор економічних наук, почеснийпрофесорМАРЦІН КЕСІ - декан Бидгощського університету економіки; почеснийпрофесор ПЕТРО ПАЧОСКІ - Заступник міського голови, депутат міської ради Єленя Гора, докторант Вроцлавськогоекономічногоуніверситету.
Будуть розглянуті такі питання: Місцевесамоврядування і Європейський Союз на прикладігромади Громадка; Методи управління часом на підприємстві та низка інших.
Лекція відбудеться 14 травня 2021 р. об 11.15 за допомогою Zoom. Meeting ID: 854 642 7607, Passcod: 6sijLv