Змагання з «Боулінгу» та «Більярду» серед науково-педагогічних та інших працівників університету

12 грудня цього року, під керівництвом кафедри фізичного виховання та за підтримки адміністрації університету, профспілкового комітету ВНТУ й Вінницького обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", в рамках змагань спартакіади ВНТУ «Спорт та здоров´я» серед науково-педагогічних та інших працівників університету, відбулися змагання з боулінгу та більярду.
В цьому році в змаганнях з боулінгу прийняло участь 6 команд від факультетів та 5 команд змагалися в більярді. Змагання виявилися вкрай цікавими та емоційними.
За підсумками змагань з боулінгу маємо наступні командні результати:
1 місце – ФІЕС;
2 місце – ФІТКІ;
3 місце – ФМІБ;
4 місце – ФМТ;
5 місце – ФЕЕЕМ та ФІІТА;
6 місце – ФБЦЕІ

В змаганнях з більярду командні результати відповідали особистим місцям, які зайняли представники від факультетів.

Таким чином:
1 місце – Микола НЕБАВА (ФМІБ);
2 місце – Сергій ПАВЛОВ (ФІЕС);
3 місце – Віталій ШВЕЦЬ (ФБЦЕІ);
4 місце – Тетяна КИРИЛАЩУК (ФІТКІ);
5 місце – Юрій ЛОБОДА (ФЕЕЕМ).

Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.
Турнірна таблиця після шести видів змагань Спартакіади виглядає так:

Дякуємо нашим ЗСУ та силам оборони за можливість навчатися й працювати!
Разом до Перемоги!

Слава Україні!