Змагання з «дартсу» серед науково-педагогічних та інших працівників університету

29 листопада цього року, під керівництвом кафедри фізичного виховання та за підтримки адміністрації університету, профспілкового комітету ВНТУ й Вінницького обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", в рамках змагань спартакіади ВНТУ «Спорт та здоров´я» серед науково-педагогічних та інших працівників університету, відбулися змагання з дартсу.

В цьому році в змаганнях прийняло участь 16 спортсменів. Змагання виявилися вкрай цікавими та емоційними.
За підсумками змагань маємо наступні результати в особистій першості.
Серед жінок:
1 місце – Галина КУКЕЛЬ (ФМІБ);
2 місце – Мар’яна ПОСТОЛАТІЙ (ФБЦЕІ);
3 місце – Ольга РАТУШНЯК (ФМІБ).

У чоловіків місця розподілилися наступним чином:
1 місце – Юрій БІКС (ФБЦЕІ);
2 місце – Сергій ТИМЧИК (ФІЕС);
3 місце – Сергій ПАВЛОВ (ФІЕС).
В командному заліку місця розподілилися наступним чином:
1 місце – ФБЦЕІ;
2 місце – ФМІБ;
3 місце – ФІЕС;
4 місце – ФМТ;
5 місце – ФЕЕЕМ;
6 місце ФІІТА та ФІТКІ.

Турнірна таблиця після 4 видів Спартакіади виглядає так:

Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та солодкими призами.
Наступними видами програми будуть змагання з боулінгу та більярду, тож запрошуємо всіх бажаючих.

Разом до Перемоги!
Слава Україні!