Змагання з «Настільного тенісу» серед науково-педагогічних та інших працівників університету

14 листопада цього року, під керівництвом кафедри фізичного виховання та за підтримки адміністрації університету, профспілкового комітету ВНТУ й Вінницького обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", в рамках змагань спартакіади ВНТУ «Спорт та здоров´я» серед науково-педагогічних та інших працівників університету, відбулися змагання з настільного тенісу.
В змаганнях прийняли участь 15 учасників від факультетів університету.

В особистій першості серед жінок маємо наступні результати:
1 місце –Марина ГУЛЬЧУК (ФМІБ);
2 місце –Тетяна ГОРУК ФМІБ (ФМІБ);
3 місце – Софія ГНАТЮК (ФЕЕЕМ).

Серед чоловіків переможці та призери визначилися лише в останньому турі. Таким чином:
1 місце –Володимир ПАВЛОВ (ФІЕС);
2 місце –Анатолій СЕМЕСЕНКО ФМІБ (ФІІТА);
3 місце – Сергій ПАВЛОВ (ФІЕС).

В командному заліку місця розподілилися наступним чином:
1 місце – ФІЕС;
2 місце – ФІІТА;
3 місце – ФБЦЕІ;
4 місце – ФМІБ;
5 місце – ФЕЕЕМ;
6 місце – ФМТ та ФІТКІ.

Турнірна таблиця після 1 виду Спартакіади виглядає так:

Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та солодкими призами.
Наступним видом програми 28 листопада цього року буде «дартс», тож запрошуємо всіх бажаючих.

Разом до Перемоги!
Слава Україні!