Змагання з «Багатоповторного жиму» серед науково-педагогічних та інших працівників університету

7 листопада цього року, під керівництвом кафедри фізичного виховання та за підтримки адміністрації університету, профспілкового комітету ВНТУ й Вінницького обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", в рамках змагань спартакіади ВНТУ «Спорт та здоров´я» серед науково-педагогічних та інших працівників університету, відбулися змагання з багатоповторного жиму штанги лежачи.
В цьому році вага штанги складала 45 кг і учасникам потрібно було її підійняти якомога більшу кількість разів. Після цього визначалася загальна сума піднятої ваги і ділилася на власну вагу спортсмена. Таким чином визначався індекс атлетизму (ІА) та відповідні місця на п’єдесталі пошани.
В результаті маємо наступні результати в особистій першості:
1 місце – Іван МЕТЬ (ФБЦЕІ), ІА=21,259;
2 місце – Василь КАРПІНЕЦЬ (ФМІБ), ІА=21,072;
3 місце – Михайло РОЗВОДЮК (ФЕЕЕМ), ІА=18,733.
Слід відзначити, що рівень змагань значно виріс в порівнянні з минулим роком, адже всі учасники змогли підійняти штангу понад 20 разів!!!
В командному заліку місця розподілилися наступним чином:
1 місце – ФЕЕЕМ;
2 місце ФБЦЕІ;
3 місце ФІІТА;
4 місце ФІЕС;
5 місце ФМІБ;
6 місце ФМТ та ФІТКІ.

Турнірна таблиця після 1 виду Спартакіади виглядає так:

Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та солодкими призами.
Наступним видом програми 14 листопада цього року буде настільний теніс, тож запрошуємо всіх бажаючих.

Разом до Перемоги!
Слава Україні!