«Срібло» Універсіади області з бадмінтону!
3 листопада 2023 року на базі Вінницького національного технічного університету відбулися змагання з бадмінтону в рамках ХІX Літньої Універсіади Вінницької області. Пʼять університетів міста представили свої команди на цих змаганнях. Кожна команда складалася з 2 хлопців і 2 дівчат. Команда Вінницького національного технічного університету під керівництвом ст. викладача кафедри ФВ Віри ОВЧАРУК та у складі Годованюк Андрій, ФБЦЕІ, гр. ЕКО-19мс; Човгун Дмитро, ФМІБ група Л-22; Савчук Сніжана, ФІТКІ група 4ПІ-21; Марущак Анастасія, ФМІБ, група УБ-21 виборола срібні нагороди Універсіади.

Золоті нагороди здобула команда Донецького національного університету, на третьому місці — команда медичного університету.
Вітаємо спортсменів та тренерів та бажаємо нових перемог!
Дякуємо нашим силам оборони та ЗСУ!
Слава Україні!
Героям Слава!