3 листопада 2023 року на базі Вінницького національного технічного університету відбулися змагання з бадмінтону в рамках ХІX Літньої Універсіади Вінницької області. Пʼять університетів міста представили свої команди на цих змаганнях. Кожна команда складалася з 2 хлопців і 2 дівчат. Команда Вінницького національного технічного університету під керівництвом ст. викладача кафедри ФВ Віри ОВЧАРУК та у складі Годованюк Андрій, ФБЦЕІ, гр. ЕКО-19мс; Човгун Дмитро, ФМІБ група Л-22; Савчук Сніжана, ФІТКІ група 4ПІ-21; Марущак Анастасія, ФМІБ, група УБ-21 виборола срібні нагороди Універсіади.
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/215/news/2377/photo_2023-11-03_10-46-54.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/215/news/2377/photo_2023-11-03_10-46-58.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/215/news/2377/photo_2023-11-03_10-47-00.jpg)
Золоті нагороди здобула команда Донецького національного університету, на третьому місці — команда медичного університету.
Вітаємо спортсменів та тренерів та бажаємо нових перемог!
Дякуємо нашим силам оборони та ЗСУ!
Слава Україні!
Героям Слава!
опублік. Овчарук Василь Володимирович