• Розпочалася спартакіада ВНТУ «Спорт та здоров'я » серед науково-педагогічних та інших працівників університету

30 жовтня цього року, під керівництвом кафедри фізичного виховання та за підтримки адміністрації університету, профспілкового комітету ВНТУ й Вінницького обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", змаганнями стрільби з пневматичної зброї, розпочалися змагання спартакіади ВНТУ «Спорт та здоров'я » серед науково-педагогічних та інших працівників університету.

У змаганнях стрільби з пневматичної зброї у вправах ГП-1 та ПП-1 прийняли участь понад тридцять учасників від усіх факультетів.

Серед жінок, у вправі ГП-1 призерами стали: 1 місце – Галина КУКЕЛЬ (ФМІБ), 2 місце – Наталя БАБЮК (ФІТКІ), 3 місце – Тетяна КИРИЛАЩУК (ФІТКІ).

Серед чоловіків:
Вправа ГП-1
1 місце – Володимир ПАВЛОВ (ФІЕС); 2 місце – Максим ЖИЛОВСЬКИЙ (ФБЦЕІ) та 3 місце – Сергій ПАВЛОВ(ФІЕС).

Вправа ПП-1
1 місце – Микола НЕБАВА (ФМІБ), 2 місце – Олександр ГАЛУЩАК (ФМТ) 3 місце – Володимир БОГАЧУК (ФЕЕЕМ).

В загальному заліку серед збірних команд факультетів з сумою 105 балів виявилися одразу два факультети ФІЕС та ФМІБ, які й посіли 1 місце. На 2 місці ФБЦЕІ – 74 бали, та 3 місце – ФЕЕЕМ 71 бал.

Турнірна таблиця після 1 виду Спартакіади виглядає так:

Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та солодкими призами.
Наступним видом програми 7 листопада цього року буде «Багатоповторний жим штанги», тож запрошуємо всіх бажаючих.