Завершився чемпіонат з міні-футболу серед студентів 1 курсу ВНТУ.

З 5 по 18 жовтня на стадіоні ВНТУ ім. Я. І. Кулика, під керівництвом викладачів кафедри ФВ Дениса КУЛИКА та Владислава СТОЛЯРИКА відбувся традиційний турнір чемпіонат з міні-футболу серед студентів першого курсу університету.
В змаганнях прийняли участь усі факультети університету, а загальна кількість учасників була понад 70.
Всі матчі були цікавими і захопливими. Декани та вболівальники, як завжди, підтримували свої факультетські команди.
Загалом було зіграно 21 гру, за підсумками яких переможцями змагань стала команда ФІІТА, кращий гравець якої Овсяницький Іван  за підсумками чемпіонату долучився до складу збірної команди Університету.
2-місце посіла дуже згуртована команда ФМІБ, яка програла тільки переможцям. Капітан команди Деркач Євген також увійшов до складу збірної ВНТУ з футболу.
Третє призове місце посіла команда ФЕЕЕМ. З цієї команди двоє студентів були відібрані до складу збірної, а саме Фісуненко Артем та Кицун Владислав.
Всі призери та переможці змагань були відзначені грамотами.
Впродовж трьох тижнів змагань студенти та вболівальники отримали масу позитивних емоцій, виявили бажання грати у футбол і вести здоровий спосіб життя.