17 жовтня 2023 року у тенісному залі нашого університету під керівництвом доцента кафедри фізичного виховання Володимира ТИХОНОВА та старшого викладача кафедри Ігоря ШЕМЧАКА відбулась Першість ВНТУ серед здобувачів освіти з настільного тенісу.
Особисті змагання проводились у чоловічому та жіночому розряді - спочатку по групам, а потім по системі 8 мінус 2, з розіграшом усіх місць в першому та другому фіналах.
У змаганнях прийняли участь 20 хлопців та 5 дівчат .
В особистій Першості серед юнаків:
1 місце- Журба Даниїл (гр.4ПІ-22,ФІТКІ)
2 місце- Горобець Валерій (гр.КОІС-23,ФІЕС)
3 місце-Гонта Дмитро (гр.2АКІТ-22,ФІІТА)
4 місце-Дзісь Артем (гр.ЕЕ-23,ФЕЕЕМ)
Серед дівчат:
1 місце- Бабенко Софія (гр.1Л-23,ФМІБ)
2 місце- Гульчук Марина (гр.ЕК-23мс,ФМІБ)
3 місце-Кушнір Таісія (гр.4ПІ-22,ФІТКІ)
Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами від університету.
Першість ВНТУ була організована для відбіру та підготовки спортсменів-тенісистів ВНТУ до участі в Універсіаді області серед ЗВО, яка відбудеться в листопаді цього року.
Побажаємо успіхів тренерам та збірній команді ВНТУ у цих змаганнях!
Слава Україні!
Героям Слава!
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/215/news/2348/photo_2023-10-17_22-15-57.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/215/news/2348/photo_2023-10-18_09-25-23.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/215/news/2348/photo_2023-10-17_22-15-44.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/215/news/2348/photo_2023-10-17_22-15-12.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/215/news/2348/photo_2023-10-17_22-15-43.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/215/news/2348/photo_2023-10-18_09-25-01.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/215/news/2348/photo_2023-10-18_09-23-49.jpg)