Першість ВНТУ з шахів!
10-12 жовтня в рамках плану проведення спортивно-масових заходів ВНТУ, викладачами кафедри фізичного виховання Світланою та Володимиром Тихоновими, були проведені змагання з шахів серед студентів нашого університету (без гравців збірної команди університету, які приймали участь в універсіаді області серед ЗВО).

У змаганнях, які сприяють розвитку концентрації уваги та вміння логічно мислити, прийняли участь 26 здобувачів вищої освіти ВНТУ. Лідерами за кількістю учасників були студенти першого курсу - 18 осіб.
Для визначення переможців та призерів, змагання проводились за швейцарською системою в 7 турів з контролем часу 30 хв.
За підсумками змагань:
1-е місце у студента 1-го курсу ФІІТА гр. 4КН-23 Патик Олега, на 2-му місці Мельничук Ілля ФМІБ гр. 1КІТС-23, 3-тє місце у Вальчишена Олександра ФМТ гр. 2ПМ-21
Завідувач кафедри фізичного виховання Василь Овчарук нагородив переможців та призерів змагань грамотами та медалями, побажав їм нових спортивних та життєвих перемог, а також подякував кожному учаснику за участь у шаховому турнірі.

Слава Україні!
Героям Слава!