3 жовтня 2023 року на базі Вінницького національного технічного університету змаганнями з шахів стартувала ХІX літня Універсіада Вінницької області. Пʼять університетів міста представили свої команди на цих змаганнях. Кожна команда складалася з 2 хлопців і 2 дівчат. Команда Вінницького національного технічного університету, під керівництвом старшого викладача кафедри ФВ Світлани Тихонової, виборола бронзові нагороди Універсіади.
Команду ВНТУ представляли:
Полігас Владислав КМС гр.1КН-20, Шафір Євген I-й розряд 2КН-20, Степанюк Каріна КМС 3КН-21 та Татарська Ольга ll-й розряд 1АКІТР-23м.
Золоті нагороди здобула команда Донецького національного університету, на другому місці — команда медичного університету.