ЗАВЕРШИВСЯ 17-ий КУБОК РЕКТОРА ВНТУ З ФУТБОЛУ!
19 вересня стартував традиційний Кубок Ректора ВНТУ з футболу серед збірних команд факультетів, який кафедра фізичного виховання ВНТУ проводить з 2007 року і який цьогоріч став 17-тим.
В цьому році команди-учасники показали безкомпромісний, технічний футбол, а самі футбольні баталії виявилися вкрай цікавими, динамічними та навіть дещо несподіваними.
Тривали змагання впродовж 3-ох тижнів та п’яти ігрових днів. Згідно проведеного жеребкування у 1 колі змагань зустрілись команди 6 факультетів та показали наступний результат:
ФІІТА – ФБЦЕІ 1-1 (5-4 пенальті);
ФМІБ – ФІЕС 1-1 (2-4 пенальті);
ФІТКІ – ФМТ 5-2.
Тож у півфінальних матчах 26 вересня зустрілися команди  ФЕЕЕМ та ФІІТА, а 27 вересня команди ФІЕС та ФІТКІ.
У першому матчі сильнішою виявилась команда енергетиків, яка здобула впевнену перемогу 3:0 і вийшла до фіналу турніру.
Цікавим та видовищним виявився і другий півфінальний матч. Команда ФІТКІ також здобула перемогу з рахунком 3:0 і святкувала вихід до фіналу.
На початку фінального матчу 3 жовтня, прозвучав Гімн і хвилина мовчання та вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Символічно перший удар по м’ячу виконав ректор ВНТУ – Віктор Вікторович Біліченко!
Команди-фіналісти доклали максимум зусиль на футбольному полі, однак сильнішими виявилися студенти ФЕЕЕМ, які перемогли ФІТКІ з рахунком 5:1.
В перерві матчу команди ФІІТА та ФІЕС пробивали серію 11-ти метрових ударів. Вправнішими виявилися студенти ФІІТА, які й вибороли бронзові нагороди турніру.
​​Отже, згідно положення змагань за результатами фінального дня Кубку Ректора ВНТУ з футболу сезону 2023 року серед збірних команд факультетів маємо:
1 місце – команда ФЕЕЕМ;
2 місце – команда ФІТКІ;
3 місце – команда ФІІТА;

4 місце – команда ФІЕС;
5 місце – команда ФБЦЕІ;
6 місце – команда ФМІБ;
7 місце – команда ФМТ.

Після завершення матчу відбулося нагородження команд-призерів та кращих гравців турніру.
З словами привітань до команд та вболівальників звернувся ректор університету Віктор Вікторович Біліченко.
Далі нагородження команд і кращих гравців турніру. Ними стали:
кращий воротар – Добранецький Олександр (ФЕЕЕМ);
кращий захисник – Ковальчук Назар (ФЕЕЕМ);
кращий півзахисник – Овсяницький Іван (ФІІТА);
кращий нападник – Черняк Ілля (ФЕЕЕМ);
кращий гравець турніру – Котець Стас (ФЕЕЕМ).
Всі переможці та призери змагань, тренери та декани факультетів були нагороджені дипломами й медалями, а команда-переможець ФЕЕЕМ кубком ректора ВНТУ та перехідним кубком.
Приємною несподіванкою для команд стало нагородження команд-фіналістів грошовими нагородами від Ректора ВНТУ.
Окремо слід відзначити вболівальників команд та групу підтримки «Фіточки». В цьому році кількість вболівальників була рекордно високою, а підтримка неймовірною!
Звичайно, окрема подяка ректору ВНТУ, деканам і колективу кафедри фізичного виховання. Адже такі досягнення наших команд, були б неможливі без постійної їхньої підтримки та уваги до розвитку масового футболу й спорту в цілому.
Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення заходу!

Вітаємо учасників змагань з досягненнями та бажаємо
подальших перемог у спорті та навчанні!!!
Слава Україні!
Героям Слава!