Ректор ВНТУ професор Віктор БІЛІЧЕНКО урочисто привітав старшого викладача кафедри фізичного виховання Віру ОВЧАРУК із успішним виступом у відкритому Чемпіонаті України з легкої атлетики «Мастерс» та Х літніх Всеукраїнських іграх ветеранів фізичної культури і спорту пам’яті М. М. Баки з легкої атлетики, які проходили в м. Камянець-Подільський з 9 по 11 червня 2023 року.
Віра Овчарук здобула перемогу в абсолютній першості серед жінок з бігу на 3000 м та виборола срібло на дистанції 5000 м. Тренує спортсменку чоловік Василь ОВЧАРУК, який очолює кафедру ФВ ВНТУ.
Вітаємо спортсменку та тренера й бажаємо подальших успішних виступів та перемог.
Разом до ПЕРЕМОГИ!
Все буде Україна!
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/215/news/2258/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%20%D0%92%D1%96%D1%80%D0%B0.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/215/news/2258/%D0%9A%D0%9F%20%D0%A7%D0%A3%201.jpg)
![](https://iq.vntu.edu.ua/fdb/sites/215/news/2258/%D0%9A%D0%9F%20%D0%A7%D0%A3.jpg)