Спартакіада ВНТУ «Спорт та здоров´я» серед науково-педагогічних та інших працівників університету!!!
30 травня на кафедрі фізичного виховання відбулося урочисте відкриття змагань спартакіади ВНТУ «Спорт та здоров´я» серед науково-педагогічних та інших працівників університету. На відкритті змагань побували ректор університету Віктор БІЛІЧЕНКО, представник вінницького обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Олександр РУБАН та декани факультетів.

Під час проведення заходу з вітальним словом до учасників змагань та присутніх звернувся ректор університету. Віктор Вікторович зазначив, що у цей складний для країни час впровадження засобів фізичної культури та спорту в побут науково-педагогічних та інших працівників університету є особливо важливим. Адже саме такі заходи дозволяють популяризувати заняття спортом і ведення здорового способу життя серед наукової спільноти та студентства. Побажав усім міцного здоров’я, яскравих вражень і найочікуванішої для всього українського народу ПЕРЕМОГИ у війні!

Все буде Україна!!!

опублік. Овчарук Василь Володимирович